Koma - Asgjë Sikur Dielli - Ndodhemi (Cassette, Album)


Download Koma - Asgjë Sikur Dielli - Ndodhemi (Cassette, Album)
2005
Label: Antika - none • Format: Cassette Album, Special Edition • Country: Kosovo • Genre: Electronic, Rock • Style: Alternative Rock


Sitemap

In Balance - Various - Reise Nach Innen - Music For A New Age (Vinyl, LP), Etude Nr. 20 C-Dur - Andres Segovia* - Andres Segovia (Vinyl, LP, Album), YO [MY RHYMES] REMIX (Clean) - Funky DL - FANTASY / YO [MY RHYMES] REMIX (Vinyl), I Need You - Positive Noise - Distant Fires (Vinyl, LP, Album), Shutes Bang - Vincent (68) - The First Attack! (Cassette, Album), Burnt But Not Carbonized - Avulsed - Gorespattered Suicide (CD, Album), Carlitos - El Burrito De Belén / Enséñame A Cantar (Vinyl), Auf Der Huttn - Alfons Bauer Und Seine Fröhlichen Musikanten - Alfons Bauer Und Seine Frohlichen Mus, Jikooha - Mandalavision (DVDr), Rollins Band - Turned On (Vinyl, LP, Album), Всё Пройдёт - Авраам Руссо - Live (CD, Album), Ladies Night - Various - A Night At Studio 54 (Cassette), Alright - Tragedy Khadafi & Trez - Lethal Weapon (CD, Album), YO [MY RHYMES] REMIX (Clean) - Funky DL - FANTASY / YO [MY RHYMES] REMIX (Vinyl), Some Kind Of Love - John Stewart (2) - Wingless Angels (Vinyl, LP, Album)

8 thoughts on “ Koma - Asgjë Sikur Dielli - Ndodhemi (Cassette, Album)

  1. Asgje Sikur Dielli - Ndodhemi (Hit ) Top Hitet e fundit Të rejat e fundit. Mp3 Shqip - Hitet e fundit. Tayna x Mozzik - Edhe ti Yll Limani - Engjej Butrint Imeri - Mke rrejt Noizy - Nuk je bad Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna Noizy - Rapstar Majk - Syte mu kane qorru Butrint Imeri x Ermal Fejzullahu - 2TON - Nane KIDA x MOZZIK - PP Capital T.
  2. Asgje Sikur Dielli - Ndodhemi Asgje sikur Dielli-Mendoja gjdo gje merr fund pa t Asgje Sikur Dielli - Mendoja cdo gje merr fund pa Asgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbje Asgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbje Asgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbje Luiza ft. Lindon - Sikur Yje Viola - Sikur ti nuk gjeta Bekim Kryeziu - Nuk jam Axhami DMC aka Babloki Ft Kobra - Gjakun tem se ter as Di Valbona Missing: Koma.
  3. Listen Asgje Sikur Dielli - Ma leht pa liotidanelabobs.forludeneburbarsciherceticonce.co3 on Shkarko Muzik Shqip mp3 falas.
  4. 2 Koma Asgje Sikur Dielli 3 Eho Asgje Sikur Dielli 5 Merr Guxim Asgje Sikur Dielli 6 Ndodhemi Asgje Sikur Dielli 7 Ku Ka Me Mire Se Me Qene Shqiptar Asgje Sikur Dielli 8 Levizim Asgje Sikur Dielli 9 Aksident Asgje Sikur Dielli 10 Bunker Asgje Sikur Dielli Dërgo një Album» 5/5(8).
  5. Asgjë Sikur Dielli — Ti dhe unë: Nr. Kënga: Dëgjuar: 1 Dikush 2 Mendoja çdo gjë merr fund pa ty: 3 Kur e di se nuk di: 4.
  6. Dërgo një album» Asgje Sikur Dielli - Ndodhemi () Voto; Dërgo Korrigjime; 1. Asgje Sikur Dielli - Kristal I Zi. 2. Asgje Sikur Dielli - Koma. 3. Asgje Sikur Dielli - Eho. 4. Asgje Sikur Dielli - Nuk Me Duhet. 5. Asgje Sikur Dielli - Merr Guxim. 6. Asgje Sikur Dielli - Ndodhemi. 7. Asgje Sikur Dielli - Ku Ka Me Mire Se Me Qene Shqiptar.
  7. Ndërsa admiruesit mund ti kthehen përvojes vinil të shijimit të muzikes përmes gramafonit “Asgjë sikur dielli” premton të sjellë së shpejti një album të ri për publikun e vet besnik që e shpërbleu me pritjen e jashtëzakonshme në koncertet në Tiranë dhe në Prishtinë.
  8. “Asgjë Sikur Dielli”, vjetorin e themelimit do ta shënojë me një album që ky bend alternativ kosovar e quan testament. “Ti dhe Unë”, me tetë këngë, vjen si përmbledhje e hiteve të bendit në format të pllakës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *